• Pu-erh - spalování tuků

Vychutnejte si ideální čaj na detoxikaci organismu.

Puerh je pojmenován podle stejnojmenného města v čínské provincii Yunnan a je jediným čajem, který časem získává na kvalitě. Jako jeden z mála čajů je vhodný i na večerní pití, protože má velmi nízký obsah kofeinu. Velmi oblíbený je pro jeho schopnost odbourávat tuk a regulovat chuť k jídlu. Tento čaj obsahuje také přídatnou látku L-Karnitin, který se lidově nazývá i Spalovač tuků. Čaj je mimořádně chutný, v kombinaci se švestkou a ananasem velmi svěží, ovocný.

Pu-Erh je tisíciletími ověřený recept na rychlou detoxikaci, odbourání tuků a snížení hladiny cholesterolu v krvi. Množství minerálů a stopových prvků, které Pu-Erh obsahuje, dávají tomuto čaji v kombinaci s ananasem, švestkou a mátou jedinečné účinky a zároveň výjimečnou chuť. Čaj obsahuje i L-Kartintín, biologicky přirozenou látku, která podporuje odbourávání tuků v těle. Hubnutí může přece být i chutné.

 

Čajové atributy
Složení Pu-erh čaj (35%) ,zelený čaj (30%), máta peprná, jablko, aromata (ananas, švestka), instantní granulovaná ananasová šťáva (1%), instantní granulovaná švestková šťáva (1%), L-karnitin-L-vínan (0,5%).
Počet sáčků 18
Hmotnost sáčku 1,5g

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Pu-erh - spalování tuků

  • 59,00 Kč

  • Cena bez DPH: 51,30 Kč

Tagy: l-karnitín, ananas, jablko, maté, máta, pu-erh, švestka